Obklady a dlažby

 

Brněnská firma ESTOP svým klientům nabízí také kompletní sortiment vybavení a doplňků pro koupelny. Specializujeme se především na obklady a dlažby, vyjma obkladů a dlažeb do koupelny však u nás najdete i obklady a dlažby do kuchyní, balkónů i na terasy. Obklady a dlažby do koupelny nabízíme ve všech cenových kategoriích a v nepřeberných variantách provedení, vždy od renomovaných výrobců:

  • Itálie - NOVABEL, CEDIR, FAP, SERENISSIMA, MAGICA, ERMES, FLAVIKER PI.SA., PROVENZA, ARMONIE BY ARTE CASA, ACIF, SANT AGOSTINO 
  • Španělsko - COLORKER, IBERO         
  • Česká republika - RAKO, IMIT 
  • Polsko - OPOCZNO

 

Do rozsháhlého sortimentu můžete náhlédnout na webu www.estop.cz

 

 


 

 

Obklady a dlažby klíčovým způsobem ovlivňují konečný vzhled Vaší koupelny. Proto je nanejvýš důležité, aby do posledního detailu naplňovaly Vaše představy. Díky naší široké nabídce, přátelskému přístupu a profesionálním službám si snadno vyberete takové obklady a dlažby do koupelny, se kterými budete v konečném výsledku maximálně spokojeni.

 

Samozřejmostí je pro nás i prodej materiálu pro montáž obkladů a dlažeb jako je například stavební chemie značky SCHOMBURG nebo obkladové profily či izolace značky SCHLUTER SYSTEMS.

 

Jsme oficiálním zástupcem výrobců sanitární keramiky LAUFEN a ROCA. Naše prodejna v Brně, Vodařská 13 je LBC - LAUFEN BATHROOM CENTRE, kde si můžete prohlédnout vystavené vzorky.

 

Dále zastupujeme na všech našich prodejnách německého výrobce stavební chemie SCHOMBURG, který nabízí veškeré materiály pro realizace a sanace staveb. U nás získáte odborné poradenství pro použití výrobků značky SCHOMBURG.